Po czym poznać dobrą nasadkę noktowizyjną?

Nocne lub słabe warunki oświetleniowe to coś, co z pewnością nie sprzyja myśliwym, ani służbom mundurowym. Istnieje jednak sposób na to, aby poradzić sobie z tak niekorzystną sytuacją, a mianowicie wystarczy zainwestować w produkt, jakim jest nasadka noktowizyjna. Tego typu urządzenie może być w zależności od wersji montowane na przodzie lub tyle lunety, a możliwość szybkiego demontażu bez utraty ustawień lunety zamontowanej na broni to nieprawdopodobne zalety. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego materiału.

Cechy, jakie powinna posiadać odpowiednia nasadka noktowizyjna

Jeżeli mowa o produktach, do grupy których należy nasadka noktowizyjna to warto wspomnieć, iż jest to rozwiązanie dedykowane tak profesjonalistom, jak i osobom dopiero zaczynającym przygodę z myślistwem, czy militariami. Nowoczesne nasadki powinny posiadać korpus zbudowany z lekkich stopów aluminium, które wyróżnia nieprawdopodobna odporność na odrzut. Popularne modele powinny przy zachowaniu niewielkich rozmiarów, takich jak 13,8 cm długości oraz masy około 0,5 kg pozwolić na łatwe połączenie z popularnymi kalibrami – 9,3×62, 300 Win Mag oraz 375 H&H. Standardowe nasadki wyposażone są w specjalne adaptery, dzięki którym możliwe jest zamontowanie ich na lunecie dziennej europejskich producentów, ale istnieje również możliwość zamówienia niestandardowego adaptera.

Czy nasadka noktowizyjna jest nam potrzebna?

W każdym przypadku, gdy będzie Ci dane użytkowanie broni po zmroku lub w trudnych warunkach oświetleniowych, dobrej jakości nasadka noktowizyjna sprawdzi się doskonale. Produkty, które posiadamy w swoim asortymencie z pewnością sprostają wszelkim wymaganiom, które zweryfikują trudne warunki, w jakich będziecie je Państwo używać. Nasze nasadki są przetestowane przez najlepszych specjalistów, dzięki czemu jesteśmy pewni co do ich wysokiej jakości wykonania, a dzięki czemu oferujemy na nie długie okresy gwarancyjne, co pozwoli na szybką naprawę w razie uszkodzeń powstałych z przyczyn niezależnych.

Być może cię to zainteresuje: